Os 3031 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Leopoldov
Vlak prišiel do stanice o 20:31
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 28.11.2020 o 20:29 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 19:28
Leopoldov 20:31

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 19:28
Bratislava-Rača 19:38
Pezinok 19:51
Šenkvice 19:57
Cífer 20:08
Trnava 20:17
Brestovany 20:24
Leopoldov 20:31

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).