Os 3029 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Cífer
Vlak odišiel zo stanice o 18:58
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 18:59 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Malacky 17:19
Leopoldov 19:21

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Malacky 17:19
Zohor 17:37
Devínska Nová Ves 17:51
Bratislava-Lamač 17:58
Bratislava hlavná stanica 18:18
Bratislava hlavná stanica 18:18
Bratislava-Rača 18:28
Pezinok 18:41
Šenkvice 18:47
Cífer 18:58
Trnava 19:07
Brestovany 19:14
Leopoldov 19:21

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).