Os 3028 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 18:42
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 28.11.2020 o 18:47 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Leopoldov 17:39
Bratislava hlavná stanica 18:42

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Leopoldov 17:39
Brestovany 17:45
Trnava nákladná stanica 17:57
Cífer 18:02
Šenkvice 18:13
Pezinok 18:19
Bratislava-Rača 18:32
Bratislava hlavná stanica 18:42

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).