Os 3027 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Leopoldov
Vlak prišiel do stanice o 18:21
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 28.11.2020 o 18:19 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Malacky 16:19
Leopoldov 18:21

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Malacky 16:19
Zohor 16:37
Devínska Nová Ves 16:51
Bratislava-Lamač 16:58
Bratislava hlavná stanica 17:18
Bratislava hlavná stanica 17:18
Bratislava-Rača 17:28
Pezinok 17:41
Šenkvice 17:47
Cífer 17:58
Trnava 18:07
Brestovany 18:14
Leopoldov 18:21

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).