Os 3026 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 17:42
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 28.11.2020 o 17:41 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Leopoldov 16:39
Bratislava hlavná stanica 17:42

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Leopoldov 16:39
Brestovany 16:45
Trnava nákladná stanica 16:57
Cífer 17:02
Šenkvice 17:13
Pezinok 17:19
Bratislava-Rača 17:32
Bratislava hlavná stanica 17:42

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).