Os 3025 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trnava
Vlak prišiel do stanice o 17:05
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 28.11.2020 o 17:05 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Malacky 15:19
Leopoldov 17:21

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Malacky 15:19
Zohor 15:37
Devínska Nová Ves 15:51
Bratislava-Lamač 16:01
Bratislava hlavná stanica 16:18
Bratislava hlavná stanica 16:18
Bratislava-Rača 16:28
Pezinok 16:41
Šenkvice 16:47
Cífer 16:58
Trnava 17:05
Trnava 17:07
Brestovany 17:14
Leopoldov 17:21

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).