Os 3023 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Leopoldov
Vlak prišiel do stanice o 16:21
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 04.03.2021 o 16:20 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 15:18
Leopoldov 16:21

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 15:18
Bratislava-Rača 15:28
Pezinok 15:41
Šenkvice 15:47
Cífer 15:58
Trnava 16:07
Brestovany 16:14
Leopoldov 16:21

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).