Os 3022 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 15:42
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 15:44 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Leopoldov 14:39
Bratislava hlavná stanica 15:42

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Leopoldov 14:39
Brestovany 14:45
Trnava nákladná stanica 14:57
Cífer 15:02
Šenkvice 15:13
Pezinok 15:19
Bratislava-Rača 15:32
Bratislava hlavná stanica 15:42

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).