Os 3021 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Leopoldov
Vlak prišiel do stanice o 15:21
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 04.12.2020 o 15:20 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 14:18
Leopoldov 15:21

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 14:18
Bratislava-Rača 14:28
Pezinok 14:41
Šenkvice 14:47
Cífer 14:58
Trnava 15:07
Brestovany 15:14
Leopoldov 15:21

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).