Os 3019 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Leopoldov
Vlak prišiel do stanice o 14:21
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 07.05.2021 o 14:19 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 13:18
Leopoldov 14:21

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 13:18
Bratislava-Rača 13:27
Bratislava-Rača 13:28
Pezinok 13:41
Šenkvice 13:47
Cífer 13:58
Trnava 14:07
Brestovany 14:14
Leopoldov 14:21

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).