Os 3018 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 13:42
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 19.04.2021 o 13:41 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Leopoldov 12:39
Bratislava hlavná stanica 13:42

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Leopoldov 12:39
Brestovany 12:45
Trnava nákladná stanica 12:57
Cífer 13:02
Šenkvice 13:13
Pezinok 13:19
Bratislava-Rača 13:32
Bratislava hlavná stanica 13:42

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).