Os 3017 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Leopoldov
Vlak prišiel do stanice o 13:21
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 13:20 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 12:18
Leopoldov 13:21

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 12:18
Bratislava-Rača 12:28
Pezinok 12:41
Šenkvice 12:47
Cífer 12:58
Trnava 13:07
Brestovany 13:14
Leopoldov 13:21

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).