Os 3015 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Leopoldov
Vlak prišiel do stanice o 12:29
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 12:26 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 11:18
Leopoldov 12:29

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 11:18
Bratislava-Rača 11:28
Pezinok 11:41
Šenkvice 11:47
Cífer 11:58
Trnava 12:15
Brestovany 12:22
Leopoldov 12:29

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).