Os 3013 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Leopoldov
Vlak prišiel do stanice o 11:21
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 22.01.2021 o 11:20 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 10:18
Leopoldov 11:21

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 10:18
Bratislava-Rača 10:28
Pezinok 10:41
Šenkvice 10:47
Cífer 10:58
Trnava 11:07
Brestovany 11:14
Leopoldov 11:21

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).