Os 3011 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Leopoldov
Vlak prišiel do stanice o 10:23
Meškanie 2 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 10:22 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 09:18
Leopoldov 10:21

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 09:18
Bratislava-Rača 09:28
Pezinok 09:41
Šenkvice 09:47
Cífer 09:58
Trnava 10:07
Brestovany 10:14
Leopoldov 10:21

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).