Os 3009 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Leopoldov
Vlak prišiel do stanice o 09:21
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 29.11.2020 o 09:19 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 08:18
Leopoldov 09:21

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 08:18
Bratislava-Rača 08:28
Pezinok 08:41
Šenkvice 08:47
Cífer 08:58
Trnava 09:07
Brestovany 09:14
Leopoldov 09:21

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).