Os 3006 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 07:42
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 07:43 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Leopoldov 06:39
Bratislava hlavná stanica 07:42

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Leopoldov 06:39
Brestovany 06:45
Trnava nákladná stanica 06:57
Cífer 07:02
Šenkvice 07:13
Pezinok 07:19
Bratislava-Rača 07:32
Bratislava hlavná stanica 07:42

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).