Os 3005 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Leopoldov
Vlak prišiel do stanice o 07:21
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 07:19 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Kúty 04:46
Leopoldov 07:21

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Malacky 05:19
Zohor 05:37
Devínska Nová Ves 05:54
Bratislava-Lamač 06:01
Bratislava hlavná stanica 06:18
Bratislava hlavná stanica 06:18
Bratislava-Rača 06:28
Pezinok 06:41
Šenkvice 06:47
Cífer 06:58
Trnava 07:07
Brestovany 07:14
Leopoldov 07:21

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).