Os 3001 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Leopoldov
Vlak prišiel do stanice o 05:20
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 29.11.2020 o 05:17 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 04:18
Leopoldov 05:20

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 04:18
Bratislava-Rača 04:28
Pezinok 04:41
Šenkvice 04:47
Cífer 04:58
Trnava 05:06
Brestovany 05:13
Leopoldov 05:20

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).