Os 2779 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trenčianska Teplá
Vlak prišiel do stanice o 21:17
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 02.12.2020 o 21:16 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Velká nad Veličkou CZ  
Vrbovce št. hr. 19:30
Trenčianska Teplá 21:17

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Vrbovce 19:32
Myjava 19:45
Poriadie 19:53
Paprad 20:02
Stará Turá 20:08
Vaďovce 20:15
Čachtice 20:28
Trenčianske Bohuslavice 20:43
Trenčín-Zlatovce 20:59
Trenčín 21:09
Trenčianska Teplá 21:17

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).