Os 2776 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Vrbovce št. hr.
Vlak prišiel do stanice o 18:30
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 27.01.2021 o 18:32 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Trenčín 16:50
Vrbovce št. hr. 18:30
Velká nad Veličkou CZ  

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trenčín 16:50
Trenčín-Zlatovce 16:53
Trenčianske Bohuslavice 17:10
Nové Mesto nad Váhom 17:26
Čachtice 17:32
Vaďovce 17:45
Stará Turá 17:53
Paprad 18:00
Poriadie 18:08
Myjava 18:16
Vrbovce 18:29
Vrbovce štátna hranica 18:30

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).