Os 2775 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trenčín
Vlak prišiel do stanice o 19:25
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 29.11.2020 o 19:23 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Velká nad Veličkou CZ  
Vrbovce št. hr. 17:30
Trenčín 19:25

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Vrbovce 17:32
Myjava 17:45
Myjava 17:45
Poriadie 17:53
Paprad 18:02
Stará Turá 18:08
Vaďovce 18:15
Čachtice 18:28
Nové Mesto nad Váhom 18:34
Trenčianske Bohuslavice 19:04
Trenčín-Zlatovce 19:21
Trenčín 19:25

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).