Os 2774 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Vrbovce št. hr.
Vlak prišiel do stanice o 16:30
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 16:31 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Trenčín 14:41
Vrbovce št. hr. 16:30
Velká nad Veličkou CZ  

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trenčín 14:41
Trenčín-Zlatovce 14:44
Trenčianske Bohuslavice 15:01
Nové Mesto nad Váhom 15:26
Čachtice 15:32
Vaďovce 15:45
Stará Turá 15:53
Paprad 16:00
Poriadie 16:08
Myjava 16:15
Myjava 16:16
Vrbovce 16:29
Vrbovce štátna hranica 16:30

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).