Os 2773 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trenčín
Vlak prišiel do stanice o 17:03
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 03.12.2020 o 17:02 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Velká nad Veličkou CZ  
Vrbovce št. hr. 15:30
Trenčín 17:03

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Vrbovce 15:32
Myjava 15:45
Poriadie 15:53
Paprad 16:02
Stará Turá 16:08
Vaďovce 16:15
Čachtice 16:28
Trenčianske Bohuslavice 16:42
Trenčín-Zlatovce 16:59
Trenčín 17:03

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).