Os 2770 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Vrbovce št. hr.
Vlak prišiel do stanice o 14:30
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 14:31 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Trenčín 12:53
Vrbovce št. hr. 14:30
Velká nad Veličkou CZ  

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trenčín 12:53
Trenčín-Zlatovce 12:56
Trenčianske Bohuslavice 13:13
Nové Mesto nad Váhom 13:26
Čachtice 13:32
Vaďovce 13:45
Stará Turá 13:53
Paprad 14:00
Poriadie 14:07
Myjava 14:16
Vrbovce 14:29
Vrbovce štátna hranica 14:30

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).