Os 2633 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trnava
Vlak prišiel do stanice o 20:57
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 04.12.2020 o 20:58 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Kúty 19:33
Trnava 20:57

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty 19:33
Šaštín-Stráže 19:44
Šajdíkove Humence 19:54
Senica 20:04
Jablonica 20:13
Smolenice 20:31
Boleráz 20:39
Šelpice 20:47
Nemčanka 20:50
Trnava 20:57

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).