Os 2630 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kúty
Vlak prišiel do stanice o 20:32
Meškanie 2 min.

Posledná aktualizácia údajov: 01.12.2020 o 20:32 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Trnava 19:11
Kúty 20:30

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trnava nákladná stanica 19:12
Šelpice 19:22
Boleráz 19:28
Smolenice 19:36
Jablonica 19:54
Senica 20:03
Šajdíkove Humence 20:10
Šaštín-Stráže 20:19
Kúty 20:30

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).