Os 2629 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trnava
Vlak prišiel do stanice o 18:57
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 27.01.2021 o 18:58 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Kúty 17:33
Trnava 18:57

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty 17:33
Šaštín-Stráže 17:44
Šajdíkove Humence 17:54
Senica 18:04
Jablonica 18:13
Smolenice 18:31
Boleráz 18:39
Šelpice 18:47
Trnava 18:57

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).