Os 2626 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kúty
Vlak prišiel do stanice o 18:31
Meškanie 1 min.

Posledná aktualizácia údajov: 29.11.2020 o 18:31 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Trnava 17:11
Kúty 18:30

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trnava nákladná stanica 17:12
Šelpice 17:22
Boleráz 17:28
Smolenice 17:36
Jablonica 17:54
Senica 18:03
Šajdíkove Humence 18:10
Šaštín-Stráže 18:19
Kúty 18:30

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).