Os 2625 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trnava
Vlak prišiel do stanice o 17:01
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 07.05.2021 o 17:01 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Kúty 15:33
Trnava 17:01

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty 15:33
Šaštín-Stráže 15:44
Šajdíkove Humence 15:54
Senica 16:05
Jablonica 16:15
Smolenice 16:36
Boleráz 16:44
Šelpice 16:51
Nemčanka 16:54
Trnava 17:01

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).