Os 2624 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kúty
Vlak prišiel do stanice o 17:41
Meškanie 11 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 17:41 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Trnava 16:11
Kúty 17:30

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trnava 16:11
Trnava nákladná stanica 16:12
Šelpice 16:22
Boleráz 16:28
Smolenice 16:36
Výhybňa Dúbrava 16:46
Jablonica 16:54
Senica 17:03
Šajdíkove Humence 17:10
Šaštín-Stráže 17:19
Kúty 17:30

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).