Os 2624 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kúty
Vlak v stanici o 17:30
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 26.01.2021 o 17:29 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Trnava 16:11
Kúty 17:30

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Šelpice 16:22
Boleráz 16:28
Smolenice 16:36
Jablonica 16:54
Senica 17:03
Šajdíkove Humence 17:10
Šaštín-Stráže 17:19
Kúty 17:30

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).