Os 2623 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trnava
Vlak prišiel do stanice o 16:01
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 16:01 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Kúty 14:33
Trnava 16:01

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty 14:33
Šaštín-Stráže 14:44
Šajdíkove Humence 14:54
Senica 15:05
Jablonica 15:15
Smolenice 15:36
Boleráz 15:44
Šelpice 15:51
Trnava 16:01

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).