Os 2622 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kúty
Vlak prišiel do stanice o 16:29
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 28.11.2020 o 16:29 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Trnava 15:11
Kúty 16:30

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trnava 15:11
Trnava nákladná stanica 15:12
Nemčanka 15:18
Šelpice 15:22
Boleráz 15:28
Smolenice 15:36
Jablonica 15:54
Senica 16:03
Šajdíkove Humence 16:10
Šaštín-Stráže 16:19
Kúty 16:30

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).