Os 2621 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trnava
Vlak prišiel do stanice o 15:01
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 07.05.2021 o 15:02 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Kúty 13:33
Trnava 15:01

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty 13:33
Šaštín-Stráže 13:44
Šajdíkove Humence 13:54
Senica 14:05
Jablonica 14:15
Výhybňa Dúbrava 14:22
Smolenice 14:36
Boleráz 14:44
Šelpice 14:51
Nemčanka 14:54
Trnava 15:01

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).