Os 2620 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kúty
Vlak prišiel do stanice o 15:39
Meškanie 9 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 15:38 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Trnava 14:11
Kúty 15:30

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trnava 14:11
Nemčanka 14:18
Šelpice 14:22
Boleráz 14:28
Smolenice 14:36
Výhybňa Dúbrava 14:46
Jablonica 14:54
Senica 15:03
Šajdíkove Humence 15:10
Šaštín-Stráže 15:19
Kúty 15:30

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).