Os 2618 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kúty
Vlak prišiel do stanice o 14:31
Meškanie 1 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 14:31 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Trnava 13:11
Kúty 14:30

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trnava 13:11
Trnava nákladná stanica 13:12
Nemčanka 13:18
Šelpice 13:22
Boleráz 13:28
Smolenice 13:36
Výhybňa Dúbrava 13:46
Jablonica 13:54
Senica 14:03
Šajdíkove Humence 14:10
Šaštín-Stráže 14:19
Kúty 14:30

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).