Os 2614 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kúty
Vlak prišiel do stanice o 13:06
Meškanie 36 min.

Posledná aktualizácia údajov: 19.04.2021 o 13:05 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Trnava 11:11
Kúty 12:30

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trnava nákladná stanica 11:12
Šelpice 11:22
Boleráz 11:28
Smolenice 11:36
Jablonica 11:54
Senica 12:03
Šajdíkove Humence 12:10
Šaštín-Stráže 12:19
Kúty 12:30

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).