Os 2614 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kúty
Vlak prišiel do stanice o 12:32
Meškanie 2 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 12:32 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Trnava 11:11
Kúty 12:30

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Šelpice 11:22
Boleráz 11:28
Smolenice 11:36
Jablonica 11:54
Senica 12:03
Šajdíkove Humence 12:10
Šaštín-Stráže 12:19
Kúty 12:30

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).