Os 2613 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trnava
Vlak prišiel do stanice o 11:46
Meškanie 51 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 11:47 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Kúty 09:33
Trnava 10:55

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty 09:33
Šaštín-Stráže 09:43
Šajdíkove Humence 09:54
Senica 10:03
Jablonica 10:12
Smolenice 10:30
Boleráz 10:38
Šelpice 10:45
Nemčanka 10:49
Trnava 10:55

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).