Os 2607 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trnava
Vlak prišiel do stanice o 08:26
Meškanie 6 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 08:26 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Kúty 06:59
Trnava 08:20

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty 06:59
Šaštín-Stráže 07:10
Šajdíkove Humence 07:20
Senica 07:27
Jablonica 07:36
Smolenice 07:54
Boleráz 08:02
Šelpice 08:10
Nemčanka 08:13
Trnava 08:20

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).