Os 2606 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Smolenice
Vlak odišiel zo stanice o 06:58
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 06:58 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Trnava 06:32
Kúty 07:55

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trnava nákladná stanica 06:33
Šelpice 06:43
Boleráz 06:50
Smolenice 06:58
Výhybňa Dúbrava 07:07
Jablonica 07:16
Senica 07:27
Šajdíkove Humence 07:34
Šaštín-Stráže 07:44
Kúty 07:55

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).