Os 2606 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kúty
Vlak prišiel do stanice o 07:58
Meškanie 3 min.

Posledná aktualizácia údajov: 01.12.2020 o 07:58 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Trnava 06:32
Kúty 07:55

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nemčanka 06:39
Šelpice 06:43
Boleráz 06:50
Smolenice 06:58
Výhybňa Dúbrava 07:07
Jablonica 07:16
Senica 07:27
Šajdíkove Humence 07:34
Šaštín-Stráže 07:44
Kúty 07:55

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).