Os 2605 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trnava
Vlak prišiel do stanice o 07:24
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 07:25 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Kúty 06:01
Trnava 07:24

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty 06:01
Kúty 06:01
Šaštín-Stráže 06:12
Šajdíkove Humence 06:22
Senica 06:29
Jablonica 06:38
Smolenice 06:58
Boleráz 07:06
Šelpice 07:14
Trnava 07:24

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).