Os 2600 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kúty
Vlak prišiel do stanice o 05:07
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 05:07 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Trnava 03:46
Kúty 05:07

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Šelpice 03:57
Boleráz 04:04
Smolenice 04:12
Výhybňa Dúbrava 04:21
Jablonica 04:30
Senica 04:40
Šajdíkove Humence 04:47
Šaštín-Stráže 04:56
Kúty 05:07

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).