Os 2056 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Malacky
Vlak prišiel do stanice o 17:54
Meškanie 1 min.

Posledná aktualizácia údajov: 07.05.2021 o 17:56 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Pezinok 16:42
Kúty 18:20

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Pezinok 16:42
Bratislava-Rača 16:53
Bratislava hlavná stanica 17:16
Bratislava hlavná stanica 17:16
Bratislava-Lamač 17:25
Devínska Nová Ves 17:32
Zohor 17:43
Malacky 17:53
Malacky 17:54
Veľké Leváre 18:01
Sekule 18:14
Kúty 18:20

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).