Os 2052 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Malacky
Vlak prišiel do stanice o 15:54
Meškanie 1 min.

Posledná aktualizácia údajov: 25.02.2021 o 15:54 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 15:16
Kúty 16:26

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 15:16
Bratislava-Lamač 15:25
Devínska Nová Ves 15:32
Zohor 15:43
Malacky 15:53
Malacky 15:54
Veľké Leváre 16:01
Sekule 16:20
Kúty 16:26

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).