Os 2036 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kúty
Vlak prišiel do stanice o 23:25
Meškanie 4 min.

Posledná aktualizácia údajov: 01.12.2020 o 23:25 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 22:16
Kúty 23:21

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 22:16
Bratislava-Lamač 22:25
Devínska Nová Ves 22:32
Zohor 22:43
Malacky 22:55
Veľké Leváre 23:02
Sekule 23:15
Kúty 23:21

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).