Os 2033 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 20:45
Meškanie 2 min.

Posledná aktualizácia údajov: 02.12.2020 o 20:46 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Kúty 19:38
Bratislava hlavná stanica 20:43

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty 19:38
Sekule 19:45
Veľké Leváre 19:57
Malacky 20:05
Zohor 20:16
Devínska Nová Ves 20:27
Bratislava-Lamač 20:34
Bratislava hlavná stanica 20:43

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).