Os 2032 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kúty
Vlak prišiel do stanice o 21:21
Meškanie 1 min.

Posledná aktualizácia údajov: 28.11.2020 o 21:22 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 20:16
Kúty 21:20

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 20:16
Bratislava-Lamač 20:25
Devínska Nová Ves 20:32
Zohor 20:43
Malacky 20:54
Veľké Leváre 21:01
Sekule 21:14
Kúty 21:20

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).