Os 2031 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 19:49
Meškanie 6 min.

Posledná aktualizácia údajov: 01.12.2020 o 19:47 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Kúty 18:38
Bratislava hlavná stanica 19:43

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty 18:38
Sekule 18:45
Veľké Leváre 18:57
Malacky 19:05
Zohor 19:16
Devínska Nová Ves 19:27
Bratislava-Lamač 19:34
Bratislava hlavná stanica 19:43

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).