Os 2024 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kúty
Vlak prišiel do stanice o 17:23
Meškanie 3 min.

Posledná aktualizácia údajov: 29.11.2020 o 17:23 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 16:16
Kúty 17:20

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 16:16
Bratislava-Lamač 16:25
Devínska Nová Ves 16:32
Zohor 16:43
Malacky 16:54
Veľké Leváre 17:01
Sekule 17:14
Kúty 17:20

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).