Os 2023 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava-Lamač
Vlak odišiel zo stanice o 16:03
Meškanie 29 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 16:04 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Kúty 14:38
Bratislava hlavná stanica 15:43

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty 14:38
Sekule 14:45
Veľké Leváre 14:57
Malacky 15:05
Zohor 15:16
Devínska Nová Ves 15:27
Bratislava-Lamač 15:34
Bratislava hlavná stanica 15:43

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).